מאמרים

חבילות נופש אתגרי לאילת - חלק שני

חבילות הנופש כוללות (כמו מרבית חבילות הנופש) מקומות בבית מלון, סידור כזה או אחר לארוחות (פנסיון מלא, חצי פנסיון, שוברים למסעדות וכד') אטרקציות שונות ועוד, כאשר בחבילות המיועדות לחובבי ספורט אתגרי כלולות אטרקציות ספציפיות העונות על הביקוש מצד אותם נופשים לרמת ריגוש גבוהה.

כך, במידה ואתה חובב ספורט אתגרי אשר זקוק לרמת ריגוש גבוהה בכל מקום אליו הוא מגיע, אתה יכול לסגור עוד מהבית את החופשה שלך, ומלבד לנוחות הרגילה הכרוכה בהזמנת חבילת נופש (חסכון בסידורים ובלגאן) תקבל גם שריון לאטרקציות אתגריות אשר לא ישאירו אותך משועמם, וכנראה שגם לא יבש...

ביטוח בריאות אתגרי

כמובן שאטרקציות אתגריות הן מעט יותר מסוכנות מאטרקציות רגילות, ולכן כדאי לנופשים האתגריים לרכוש ביטוח נסיעות מיוחד לספורט אתגרי (ביטוח נסיעות רגיל בדרך כלל אינו מכסה הוצאות רפואיות הנגרמות מספורט אתגרי). כמובן שניתן למצוא חבילות נופש לאילת אשר כוללות בתוכן גם ביטוח לספורט אתגרי. עוד פעולה שנחסכה לכם...).

לסיכום, אילת היא יעד תיירותי נכסף ומעניין. הדבר נכון שבעתיים כאשר מדובר בחובבי ספורט אתגרי וריגושים, אשר יכולים למצוא את מבוקשם באילת, תוך כדי נופש קסום בעיירת התיירות שטופת השמש והים.

תכנון כל הנופש הזה באמצעות הזמנת חבילת נופש אשר כוללת בתוכה הכול (כולל אפילו ביטוח בריאות אתגרי) עלולה להקל מאוד על מזמין הנופש ולחסוך לו זמן וכסף.

חזרה לחלק ראשון